Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Güzelliğinizin
Altını Çizin

Güzellik kavramı, her insanın sahip olmak istediği ve her yerde hoş karşılanan bir misafirdir. Güzel gözükmek ise ruhunuzda pozitif bir etki oluşturur. Güzel görünmenin yolu ise bakımlı olmaktan geçmektedir.

Hizmetler

Mikroblading

Güzelliğine dikkat eden tüm kadınlar için yüzün en önemli parçalarından biri kaşlardır. Mikroblading kalıcı makyaj uygulaması, kaş bölgesini yeniden yaratmak ya da o bölgeyi doldurmak için birçok kadının tercih ettiği, uzmanlar tarafından yapılan oldukça kolay bir uygulamadır.

Protez Tırnak

Genelde dayanıklı, kusursuz ve de istenen uzunlukta tırnaklara sahip olmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir uygulamadır. Protez tırnaklar doğal görünümü sayesinde kendi tırnağınız gibi sizinle bütünleşir ve büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

İpek Kirpik

Her kadın kirpiklerinin daha çekici, dolgun ve uzun olmasını ister. İpek kirpik uygulaması kirpikleri seyrek ve kısa olan kadınlar için oldukça uygun bir işlemdir. İsteğe göre var olan kirpiği daha uzun ya da daha gür göstermek amaçlı, uzmanlar tarafından yapılan kolay bir uygulamadır.

Yüzünüz

Yüzünüz için

Güzellik kavramı, her insanın sahip olmak istediği ve her yerde hoş karşılanan bir misafirdir. Güzel gözükmek ise ruhunuzda pozitif bir etki oluşturur. Güzel görünmenin yolu ise bakımlı olmaktan geçmektedir.

Microblading

Güzelliğine dikkat eden tüm kadınlar için yüzün en önemli parçalarından biri kaşlardır.

İpek Kirpik

Her kadın kirpiklerinin daha çekici, dolgun ve uzun olmasını ister.

Kalıcı Makyaj

Makyaj yapmaktan kurtaran ve sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir.

Cilt Bakımı

Cildin ihtiyaçlarına uygun belirlenen ürünlerle yapılan, derinlemesine bakım işlemidir.

Elleriniz

Elleriniz için

Eller, vücudumuzda yüzümüzden sonra hava ile en çok temas eden bölgedir. Bu nedenle yüzümüz gibi ellerimizin de özen ve bakım bakıma ihtiyacı vardır. El bakımı hem estetik açıdan hem de sağlık açısından oldukça önemlidir.

Protez Tırnak

Sizinle bütünleşir ve büyük bir kullanım kolaylığı sağlar.

Menikür

Tırnaklarınızı tıpkı bir aksesuar gibi kullandığınızı unutmamalısınız.

Jel Tırnak

Uzun ömürlü ve estetik bir görünüm

Tırnak Bakımı

Kişisel bakımına önem veren bireyler için tırnak bakımı oldukça önemlidir. Gün içinde dış etkenlerden zarar gören tırnaklarımız güçsüzleşir ve sürekli bakıma ihtiyaç duyar. Bu bakım sadece görsel olarak değil sağlık açısından da önem taşımaktadır

Vücudunuz

Vücudunuz için

Vücut bakımı cildin son derece sağlıklı ve hoş bir görüntüye sahip olması için oldukça önemlidir. Vücut tüm organlar gibi ekstra bir bakım ister ve bu bakımı doğru yapabilmek için en önemli ayrıntı vücudun neye ihtiyaç duyduğunu bilmek ve bilinçli bir şekilde bakım yapmaktır.

Cryo cabin ile zayıflama

(-200 derece soğuk kabin 3 dk da 700 ile 1000 kalori)

Merkezlerimize gittiğinizde nasıl görünmek istediğiniz , çeşitli ölçümlerle yaptığınız seçimin yüzünüze uygun olup olmadığı değerlendirilip yapılacak işlemler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.