Hakkımızda

Hakkımızda

Yoğun iş ve günlük yaşam karmaşasında kendine zaman ayıramayan kadınların imdadına Emsal Doğan Güzellik Merkezi yetişiyor. Avrupa'daki başarısıyla dikkatleri üzerine çeken güzellik uzmanı Emsal Doğan, birikimlerini ve başarılarını Türkiye'ye taşıdı. Protez tırnak ve kalıcı makyaj gibi uygulamalarıyla Almanya'da birincilik ödülleri bulunan Emsal Doğan, uzman kadro, yetkin çalışanlar ve güçlü çözüm ortakları ile kaliteli hizmeti Türkiye'deki bayanlara sunmaya başlamıştır.
Hakkımızda

Hakkımızda

Avrupa’daki başarısıyla dikkatleri üzerine çeken güzellik uzmanı Emsal Doğan, birikimlerini ve başarılarını Türkiye’ye taşıdı. Protez tırnak ve kalıcı makyaj gibi uygulamalarıyla Almanya’da birincilik ödülleri bulunan Emsal Doğan, uzman kadro, yetkin çalışanlar ve güçlü çözüm ortakları ile kaliteli hizmeti Türkiye’deki bayanlara sunmaya başlamıştır.

Protez tırnak, kalıcı makyaj, ipek kirpik ve microblading uygulamalarında uzman kadrosu ile hizmet veren Emsal Doğan, Avrupa’nın en gözde güzellik merkezlerinden Almanya’nın Stuttgart kentindeki Beverlyhills Nagel Studio isimli güzellik merkezlerini İstanbul Bağdat Caddesi ve Nişantaşı’nda açtığı Güzellik Merkezi’yle Türkiye’ye taşıdı. Emsal Doğan, tarafından Almanya’da kendi geliştirdiği uygulama ve yöntemler ile öne çıkmıştır. Protez tırnak, kalıcı makyaj ve microblading uygulamalarını müşterilerine uzmanlığını ve tecrübelerini üst düzeyde sunmaktadır.

Yeni trend uygulamalar merkezlerimizde yalnızca süsleme amacı ile değil, tıpta kullanılan malzemeler hava ve su geçiren özelliği ile herzaman kullanılabiliyor.

Emsal Doğan uygulamanın yalnızca 1 saat gibi bir zaman aldığını ve bu uygulamanın 4 haftalık süreçte tırnakta kaldığını belirtirken, kalıcı hiç bir hasar bırakmadığının altını çiziyor.
Kadınların haftalık manikür pedikür için ayırdıkları zaman ve maliyetin el ve ayaklarda kalıcı olarak uygulanabilen protez ile çok daha uzun süreli , hijyenik bir çözüm olduğunu açıkça ortaya koyuyor.
Aynı zamanda güzelliğinizin altını çizin diyen merkezlerimizde, microblading (kıl tekniği ) ile olağanüstü doğal kalıcı kaş konturü yapılmakta. Seyrek, şekilsiz veya şeklinden sıkıldığınız kaşlarınızı en doğal haliyle değiştirirken dilerseniz ipek kirpik ve kalıcı makyaj ile güzelliğinizi taçlandırıyor.

İsteyin yeter…

Merkezlerimize gittiğinizde nasıl görünmek istediğiniz , çeşitli ölçümlerle yaptığınız seçimin yüzünüze uygun olup olmadığı değerlendirilip yapılacak işlemler hakkında detaylı bilgi verildikten sonra uygulamanın yapılması ile şimdiye kadar kimsenin mutsuz ayrılmadığını belirten Emsal Doğan yakında Türkiye’de ve Dünyanın bir çok ülkesinde açılması planlanan Frenchise ların müjdesinide verdi.

Tasarım, alt yapı, teknik detay, işletme konularındaki bilgi ve uygulama alanındaki tecrübemizi harmanlayarak kullanıcı için doğru ve estetik uygulamalar yaratırken, aynı zamanda Franchise yatırımcının gereksinimlerini ve karlılığını üst düzeyde tutarız.

Emsal Doğan, tarafından Almanya’da kendi geliştirdiği uygulama ve yöntemler ile öne çıkmıştır. Protez tırnak, kalıcı makyaj ve microblading uygulamalarını müşterilerine uzmanlığını ve tecrübelerini üst düzeyde sunmaktadır.

İlkemiz

Daha ileri, daha iyiye… Müşteri memnuniyetini esas alarak kalite sürdürülebilirliği için, sürekli gelişmek ve değişmek , yenilikçi ve vizyoner olmak , Emsal Doğan temel politikasıdır.

Emsal Doğan

#
dogalolun

Tasarım, alt yapı, teknik detay, işletme konularındaki bilgi ve uygulama alanındaki tecrübemizi harmanlayarak kullanıcı için doğru ve estetik uygulamalar yaratırken, aynı zamanda Franchise yatırımcının gereksinimlerini ve karlılığını üst düzeyde tutarız.

Sizde Katılın

Ekibin Bir Parçası Olmak

Zoru başarabilmek için güçlerin birleşmesi gereğinden hareketle ekip ruhu ile çalışmanın, başarının temel ilkesi olarak benimsendiği EMSAL DOĞAN’ın tüm çalışanlar, bireysel olarak değil, ekibin bir parçası olarak faaliyet gösterirler.

TEKNOLOJİK DEĞİŞİM VE GELİŞİM
Çalışanlarımız değişim ve gelişimin birer parçası olarak, eğitimlerle sürekli kendilerini yenilemektedirler.

İŞE VE İŞYERİNE BAĞLILIK
Çalışanlarımız, işlerine ve işyerlerine karşı olan sorumluluklarını yerine getirmenin, EMSAL DOĞAN’ın temel prensibi olduğunun bilinciyle ve aidiyet duygusuyla hareket ederler.

ÇEVREYE VE ETİK DEĞERLERE SAYGILI OLMAK
EMSAL DOĞAN’ın çevreye ve etik değerlere verdiği önem, çalışanlarımız tarafından da benimsenmiş, böylece tüm faaliyet alanlarında uygulama bütünlüğü sağlanmıştır.

ÇALIŞANLARIMIZ AİLEMİZİN BİR ÜYESİDİR
İşlerine ve işyerine sahip çıkan her çalışanımızı birer aile üyesi olarak görmekteyiz. Üstlendiği görevi zamanında ve doğru olarak yerine getiren çalışanlarımızın başarımızda büyük katkılarının olduğu gerçeğinin bilinciyle de çalışmalarımızı sürdürüyoruz.