Protez Tırnak Emsal Doğan

Protez Tırnak Emsal Doğan

Protez Tırnak Emsal Doğan

Protez Tırnak Emsal Doğan

Emsal Doğan Güzelliğinizin Altını Çizin…

Yoğun iş ve günlük yaşam karmaşasında kendine zaman ayıramayan kadınların imdadına Emsal Doğan Güzellik Merkezleri yetişiyor.
Avrupa'daki başarısıyla dikkatleri üzerine çeken güzellik uzmanı Emsal Doğan, birikimlerini ve başarılarını Türkiye'ye taşıdı. Protez tırnak ve kalıcı makyaj gibi uygulamalarıyla Almanya'da birincilik ödülleri bulunan Emsal Doğan, uzman kadro, yetkin çalışanlar ve güçlü çözüm ortakları ile kaliteli hizmeti Türkiye'deki bayanlara sunmaya başlamıştır.
Protez tırnak, kalıcı makyaj, ipek kirpik ve microblading  uygulamalarında uzman kadrosu ile hizmet veren Emsal Doğan Avrupa’nın en gözde güzellik uzmanlarından. Almanya’nın Stuttgart kentindeki Beverlyhills Nagel Studio isimli güzellik merkezlerini İstanbul Bağdat Caddesi ve Nişantaşı’nda açtığı Güzellik Merkezi’yle Türkiye’ye taşıdı.

Emsal Doğan,  tarafından Almanya'da kendi geliştirdiği uygulama ve yöntemler ile öne çıkmıştır. Protez tırnak, kalıcı makyaj ve  microblading  uygulamalarını müşterilerine uzmanlığını ve tecrübelerini üst düzeyde sunmaktadır.
Yeni trend uygulamalar merkezde yalnızca süsleme amacı ile değil tıpta kullanılan malzemeler  hava ve su  geçiren özelliği ile  batık tırnak Tedavisi dede kullanılabiliyor.
Emsal Doğan uygulamanın yalnızca 1 saat gibi bir zaman aldığını ve bu uygulamanın 4 haftalık süreçte tırnakta kaldığını belirtirken, kalıcı hiç bir hasar bırakmadığının altını çiziyor.
Kadınların haftalık manikür pedikür için ayırdıkları zaman ve maliyetin el ve ayaklarda kalıcı olarak uygulanabilen protez ile çok daha uzun süreli ,  hijyenik  bir çözüm olduğunu açıkça ortaya koyuyor.
Aynı zamanda güzelliğinizin altını çizin diyenEmsal Doğan, microblading (kıl tekniği ) ile olağanüstü doğal kalıcı kaş konturü yapmakta. Seyrek, sekilsiz veya seklinden sıkıldığınız kaşlarınızı en doğal haliyle değiştirirken dilerseniz ipek kirpik ve kalıcı makyaj ile güzelliğinizi taçlandırıyor.
Isteyin yeter…
Merkezlerimize gittiğinizde nasıl görünmek istediğiniz , çeşitli ölçümlerle yaptığınız seçimin yüzünüze uygun olup olmadığı değerlendirilip yapılacak işlemler hakkında detaylı bilgi verildikten sonra uygulamanın yapılması ile şimdiye kadar kimsenin mutsuz ayrılmadığını belirten Emsal Doğan  yakında Türkiye de bir çok ilde açılması planlanan Frenchise ların müjdesinide verdi.
Tasarım, alt yapı, teknik detay, işletme konularındaki bilgi ve uygulama alanındaki tecrübemizi harmanlayarak kullanıcı için doğru ve estetik uygulamalar yaratırken, aynı zamanda Franchise yatırımcının gereksinimlerini ve karlılığını üst düzeyde tutarız.
Emsal Doğan,  tarafından Almanya'da kendi geliştirdiği uygulama ve yöntemler ile öne çıkmıştır. Protez tırnak, kalıcı makyaj ve  microblading  uygulamalarını müşterilerine uzmanlığını ve tecrübelerini üst düzeyde sunmaktadır.

İLKEMİZ
Daha ileri, daha iyiye…

Müşteri memnuniyetini esas alarak  kalite sürdürülebilirliği için, sürekli gelişmek ve değişmek , yenilikçi ve vizyoner olmak , Emsal Doğan temel politikasıdır.

  • Sosyal