Alzheimer Vakfı Etkinliğine Emsal Doğan Destek Verdi

Tüm geliri Alzheimer Vakfı’na bağışlanan “Bütün Anneler Melektir” sloganı ile yola çıkan Bahar Karnavalı Alışveriş Şenliği, Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşti.

Ünlülerin Güzellik Merkezi olan Emsal Doğan’ın standı, başta Banu Alkan, Emel Yıldırım ve Ece Gürsel olmak üzere ziyaretçilerden ve cemiyet hayatının önemli isimlerinden büyük ilgi gördü. Şenlik vesilesiyle hayranlarıyla ve takipçileri ile bir araya gelen doğan, gün boyunca sevenlerinin sorularını samimiyetle yanıtladı. Bu özel etkinlikte yer almaktan mutluluk duyduğunu belirten Doğan, anneler söz konusu olunca akan suların durduğunu söyledi.

Alzheimer hastaları yararına Sait Halim Paşa Yalısı’nda 2 Mayıs Salı günü, “Bütün Anneler Melektir” sloganı ile Bahar Karnavalı Alışveriş Şenliği düzenlendi. Şenlik kapsamında yüzlerce marka Türkiye’nin en köklü vakıflarından Alzheimer Vakfı için bir araya geldi. 900’den fazla kişinin katıldığı etkinliğe, Kalıcı Makyaj ve Güzellik Uygulamaları Uzmanı Emsal Doğan da destek verdi. Bu kadar özel ve anlamlı bir etkinliğe katılmış olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Emsal Doğan, anneler söz konusu olduğunda akan suların durduğunu söyledi. Öte yandan, Emsal Doğan’ın standını Banu Alkan, Emel Yıldırım, Ece Gürsel ve daha birçok önemli isim ziyaret etti.

“MARKANIN SOSYAL SORUMLULUK ETKİNLİKLERİYLE ANILMASI ÇOK DEĞERLİ”

Emsal Doğan Güzellik Merkezleri olarak sosyal sorumluluk konusunda hassas olduklarını belirten Emsal Doğan, “Bizim gibi iş insanlarının olabildiğince bu tarz organizasyonlarda ilk sırada yer alması gerekiyor. Emsal Doğan Güzellik Merkezleri olarak Alzheimer Vakfı yararına düzenlenecek etkinliğe tereddütsüz katıldık. Markamızın adının böyle güzel ve değerli etkinliklerle anılmasından dolayı çok mutluyuz. Benim için anne deyince akan sular zaten duruyor. Birilerine gönülden yardım ediyor olmak paha biçilemez” dedi.


Bir cevap yazın